loadingimg

Wczytuję dane...
Okrągła poduszka dekoracyjna JANE
Cena:210,00 PLN
245,00 PLN
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Zestaw szezlong sofa - RESTO
średnia: 0.0  ocen: 0
biuro@blackcatdesign.com.pl
Cena:4650,00 PLN

Realizacja zamówienia: 55 dni roboczych

Model: SN Resto 3+OTTmini

Gwarancja: 24 miesięcy

  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Wymiary otomany mini-szezlong:

szerokość 180 cm

głębokość 96 cm

wysokość 78 cm


Wymiary sofy 3-os:

szerokość 228 cm

głębokość 96 cm

wysokość 78 cm


Zdarza sie, że jeden pomysł na ciekawą aranżacje tworzy atmosferę nie do skopiowania. Black Cat Design specjalnie dla swoich klientów przechowuje ciekawe pomysły, dzieli sie małymi odkryciami, które mają sprawić, iż wypoczynek, praca oraz relaks stają się niezmiernie satysfakcjonującym przeżyciem. 


Prezentujemy ZESTAW RESTO składający się z;

  • Sofy 3-osobowej utrzymanej w prostej formie, boki w kształcie trapezu, wokół sofy metalowa podstawa połączona z nogami również z metalu-podstawa daje możliwości połączenia stolika oraz szezlongu za pomocą łączników (łączniki dostępne za dopłatą). Oparcie to jeden element połączony z bokami sofy. Wypełnienie oparcia i siedziska to pianka oraz pianka wysokoelastyczna, siedzisko dodatkowo podparte sprężynami falistymi. 
  • Szezlong podobnie jak sofa wsparty na metalowym stelażu, zagłówek oraz bok połączone razem. Wypełnienie oparcia i siedziska to pianka oraz pianka wysokoelastyczna, siedzisko dodatkowo podparte sprężynami falistymi. Zarówno dla sofy jak i szezlongu w sprawie poduszek dekoracyjnych prosimy o kontakt (w zależności od rodzaju tkaniny, ilości i wielkości poduszek -wycena indywidualna).


Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować do naszego biura obsługi klienta;-)Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :)


biuro@blackcatdesign.com.pl
Kod: Resto 3+OTTmini+table

Producent: Black Cat Design

 

Opcje produktu
Cena:4650,00 PLN