loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Ławka na wysokich nóżkach tapicerowane siedzisko Aurelia
średnia: 0.0  ocen: 0
Cena:1130,00 PLN

Realizacja zamówienia: 60 dni roboczych

Model: KG Ławka Aurelia 140 cm

Gwarancja: 24 miesięcy

  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Wymiary:

wysokość siedziska 45 cm
głębokość całkowita 45 cm
szerokość całkowita 140 cm 


Ławka jeszcze do niedawna była meblem wszechobecnym i niezwykle popularnym. Zwłaszcza można było znaleźć je w "chałupach " rzadziej u drobnomieszczaństwa czy w dworach szlacheckich. Tamte były wykonane z litego drewna o twardym siedzisku. Krzesło było pewnego rodzaju luksusem, częściej spotykano fotele niż krzesła.


Nieco zapomniany mebel wraca do łask, przyjmuje nową formę jest ozdobą wnętrza, i wygodnym siedziskiem. W naszej ofercie Znajdziecie zarówno ławki bez oparcia, jak i z oparciem oraz pojemnikiem- tzw. skrzynie. Posiadamy również półki z siedziskiem idealne do przedpokoju.  Widoczna na zdjęciu Aurelia posiada wysokie proste nogi z drewna bukowego, gładkie siedzisko wypełnione pianką i obite tkaniną. Efektem dekoracyjnym w tym miejscu są pineski tapicerskie.


Nogi są impregnowane olejowoskiem, istnieje możliwość wyboru koloru. Tkaniny obiciowe do wyboru poniżej. Aurelia dobrze będzie się czuć wśród mebli nowoczesnych jak i stylizowanych. Może posłużyć, jako siedzisko do jadalni czy dekoracja sypialni, gdzie odłożysz rzeczy. Ławeczka nadaje się również do korytarza czy poczekalni. Sami zdecydujcie;-)

 


Wysyłamy do 7 darmowych próbek tkanin.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :)


biuro@blackcatdesign.com.pl

 

 

Kod: KG Ławka Aurelia 140 cm

Producent Black Cat Design

 

 

Opcje produktu
Cena:1130,00 PLN