loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Oryginalne pikowanie kanapa 2 osobowa Giunone sofa
średnia: 0.0  ocen: 0
biuro@blackcatdesign.com.pl
Cena:9950,40 PLN

Realizacja zamówienia: 60 dni roboczych

Model: SV Giunone 9790D

Gwarancja: 24 miesięcy

biuro@blackcatdesign.com.pl
biuro@blackcatdesign.com.pl
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Wymiary:

wysokość całkowita 86 cm
wysokość siedziska 43 cm
wysokość podłokietników od podłogi 51,50 cm
szerokość całkowita 155 cm 
głębokość 97 cm


Pikowane sofy przechodzą prawdziwy renesans w obecnej chwili. Pierwsze pikowane meble odnajdujemy już w epoce baroku. Pikowania ewaluowały powstawały nowe propozycje głębszych pikowań oraz pikowań bardzo delikatnych. Najpopularniejsze są sofy chesterfield, przepięknie pikowane bardzo wygodne i niezwykle dekoracyjne. Znajdziecie u nas również pikowane łózka czy fotele, dla każdego coś ciekawego . Polecamy ;-)


W naszej ofercie znajdziecie wiele pikowanych mebli, jednakże Giunone to całkiem nowa propozycja. Sofa z niskimi podłokietnikami posiada kontrastową lamówkę, a pikowania układają się tutaj w kwadraty udekorowane małymi guzikami. Guziki mogą być różnokolorowe, ciekawy efekt- polecamy. 


Wypełnienie to gruba pianka, dzięki czemu sofa jest bardzo wygodna. Nogi w kształcie rogu mogą być wybarwione na różne kolory do wyboru poniżej. Prosimy również wybrać kolor lamówki lub opcję bez lamówki. Tkanina ze zdjęcia obecnie niedostępna prosimy wybrać inną z palety prezentowanej poniżej.

Na życzenie wysyłamy do 7 darmowych próbek tkanin oraz do 5 darmowych próbek wybarwień.*Cenę podajemy w jednolitym wybarwieniu prezentowanym do wyboru poniżej, w tkaninie z grupy bez dopłat. Tkanina ze zdjęcia niedostępna wybierz inną. Jeśli interesują cię wybarwienia, jak na zdjęciu prosimy o kontakt otrzymasz wycenę. Wszelkie odstępstwa od standardu podlegają wycenie indywidualnej.
 

Więcej tkanin znajdziesz tutaj:Wybierz tkaninę, napisz e-mail otrzymasz wycenę.


Na życzenie wysyłamy do 7 darmowych próbek tkanin, oraz do 5 próbek wybarwień.Jeśli nie wiesz jak złożyć zamówienie? Masz do nas pytanie? 

Napisz na nasz adres e-mail:

    biuro@blackcatdesign.com.pl

Otrzymasz od nas wycenę, a wszelkie niejasności wyjaśnimy przed akceptacją zamówienia.
Kod: SV Giunone 9790D

Producent: Black Cat DesignOpcje produktu
Cena:9950,40 PLN