Wymiary:
wysokość całkowita 89 cm
wysokość siedziska 50 cm
wysokość podłokietników od podłogi 66 cm
szerokość całkowita 128 cm
głębokość 70 cm
Meblami w stylu biedermeier można wypełnić zarówno salon, jak i biuro czy hol hotelowy. Świetne dla kontraktów jak i picia kawy z przyjaciółką.
Sara sofa utrzymana na wysokim poziomie estetycznym oraz praktycznym. Bardzo stabilny mebel wykonany z drewna bukowego obity dwoma rodzajami tkaniny. Grube poduszki siedziskowe równa się wysoki komfort wypoczywania.
Wypełnienie to pianka oparta na pasach tapicerskich.
Podłokietniki wywijane w małe ślimaczki nogi lekko wygięte. Cała sofa zdaje się jakby otulać siedzącego dzięki temu, że podłokietniki i oparcie łączą się na wspólnej linii.
Prosimy o wybór wybarwienia bryły oraz tkaniny lub tkanin z kolekcji prezentowanej poniżej.
Na życzenie wysyłamy do 7 darmowych próbek tkanin oraz do 5 darmowych próbek wybarwień.
*Cenę podajemy w jednolitym wybarwieniu prezentowanym do wyboru poniżej, w tkaninie z grupy bez dopłat. Tkanina ze zdjęcia niedostępna wybierz inną. Jeśli interesują cię wybarwienia, jak na zdjęciu prosimy o kontakt otrzymasz wycenę. Wszelkie odstępstwa od standardu podlegają wycenie indywidualnej.
Więcej tkanin znajdziesz tutaj:

Wybierz tkaninę, napisz e-mail otrzymasz wycenę.
Na życzenie wysyłamy do 7 darmowych próbek tkanin, oraz do 5 próbek wybarwień.
Jeśli nie wiesz jak złożyć zamówienie? Masz do nas pytanie?
Napisz na nasz adres e-mail:
biuro@blackcatdesign.com.pl
Otrzymasz od nas wycenę, a wszelkie niejasności wyjaśnimy przed akceptacją zamówienia.
Kod: SV Sara 9173D
Producent: Black Cat Design