loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
W stylu modernistycznym ławka Miranda
średnia: 0.0  ocen: 0
biuro@blackcatdesign.com.pl
Cena:5598,72 PLN

Realizacja zamówienia: 60 dni roboczych

Model: SV Miranda 9158D

Gwarancja: 24 miesięcy

biuro@blackcatdesign.com.pl
biuro@blackcatdesign.com.pl
biuro@blackcatdesign.com.pl
biuro@blackcatdesign.com.pl
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Wymiary:

wysokość całkowita 112 cm
wysokość siedziska 50 cm
wysokość podłokietników od podłogi 64 cm
szerokość całkowita 119 cm 
głębokość 76 cm


Lata 50-te to rozkwit wzornictwa przemysłowego w Polsce. Zaczęto propagować ideę ,,piękna na co dzień dla wszystkich". Pierwsze eksperymenty z nowymi formami wyrazu oraz całkiem nowymi choć ciężko dostępnymi materiałami sprawiały, że zaczął się formować nowy design ciekawy i modny dla młodych Polaków, którzy po otwarciu żelaznej kurtyny poczuli, jakby powiew świeżego powietrza. Zapewne lata 50-te w Polsce znacznie różniły się od modernizmu w Ameryce jednakże powstało wiele ciekawych dziś można by pokusić się o nazwę ,, ikon designu" w pełni na to miano zasługujących mebli polskich projektantów. 


Sofa Miranda wykonana z drewna bukowego zaimpregnowana na kolor- mahoń utrzymana w stylistyce modernistycznej. Posiada grubą poduszkę siedziskową wykończoną lamówką dekoracyjną. Lamówka może być wykonana w kontrastowej tkaninie. 


Podłużne poduszki dekoracyjne widoczne na zdjęciu dostępne na zamówienie za dopłatą- prosimy o kontakt. Paleta tkanin obiciowych dostępna poniżej. Sofa w skórze dostępna po wcześniejszym ustaleniu za dopłatą - wycena indywidualna.

Na życzenie wysyłamy do 7 darmowych próbek tkanin oraz do 5 darmowych próbek wybarwień.*Cenę podajemy w jednolitym wybarwieniu prezentowanym do wyboru poniżej, w tkaninie z grupy bez dopłat. Tkanina ze zdjęcia niedostępna wybierz inną. Jeśli interesują cię wybarwienia, jak na zdjęciu prosimy o kontakt otrzymasz wycenę. Wszelkie odstępstwa od standardu podlegają wycenie indywidualnej.
 

Więcej tkanin znajdziesz tutaj:Wybierz tkaninę, napisz e-mail otrzymasz wycenę.


Na życzenie wysyłamy do 7 darmowych próbek tkanin, oraz do 5 próbek wybarwień.Jeśli nie wiesz jak złożyć zamówienie? Masz do nas pytanie? 

Napisz na nasz adres e-mail:

    biuro@blackcatdesign.com.pl

Otrzymasz od nas wycenę, a wszelkie niejasności wyjaśnimy przed akceptacją zamówienia.
Kod: SV Miranda 9158D

Producent: Black Cat Design

 

 

Opcje produktu
Cena:5598,72 PLN
Polecamy
Fotel w stylu modernistycznym Miranda

Fotel w stylu modernistycznym Miranda

 

 

 
3801,60 PLN