loadingimg

Wczytuję dane...
Sofa Vivienne - fartuchowiec w bieli
Cena:4603,50 PLN
4950,00 PLN
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Pufa, podnóżek, taboret Luigi
średnia: 0.0  ocen: 0
biuro@blackcatdesign.com.pl
Cena:900,00 PLN

Realizacja zamówienia: 60 dni roboczych

Model: SV Luigi 0252O

Gwarancja: 24 miesięcy

biuro@blackcatdesign.com.pl
biuro@blackcatdesign.com.pl
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Wymiary pufy :

szerokość 48,5 cm
głębokość 48,5 cm
wysokość 50 cm


Urządzasz wnętrze- zatem usiądź i wsłuchaj się w siebie. Zanim zdecydujesz, dobrze się zastanów czego potrzebujesz, co będzie dla Ciebie zarówno praktycznym rozwiązaniem, jak i pięknym dopełnieniem zharmonizowanej aranżacji.

Mała kuchnia w stylu pamiętającym letnią rezydencję królów, chociaż dziś służba nie jest tak wszechobecna, to sam charakter owego wnętrza łatwo przenieść do naszych czasów. Jeśli masz mało miejsca i myślisz o taboretach zamiast krzeseł, ale chcesz aby było równie wygodnie oraz aby utrzymywały stylizację dworską. Może wybierzesz Luigi- propozycja znanej kolekcji, model stylizowany na czasy ludwikowskie.


Klasyczna pufa z kwadratowym siedziskiem wykonana z drewna bukowego zaimpregnowana lakierem. Posiada dekoracyjnie toczone nogi zwieńczone kwadratowymi ornamentacjami z motywem roślinnym. Obicie możesz wybrać z wielu propozycji poniżej, posiadamy w ofercie również tkaniny plamoodporne. 


Jeśli lubisz niekonwencjonalne pomysły w klasycznej odsłonie, to zapewne znajdziesz miejsce dla Luigi. Czy to będzie pufa, podnóżek czy też taboret właściwie do Ciebie należy decyzja.
 

Na życzenie wysyłamy do 7 darmowych próbek tkanin oraz do 5 darmowych próbek wybarwień.*Cenę podajemy w jednolitym wybarwieniu prezentowanym do wyboru poniżej, w tkaninie z grupy bez dopłat. Tkanina ze zdjęcia niedostępna wybierz inną. Jeśli interesują cię wybarwienia, jak na zdjęciu prosimy o kontakt otrzymasz wycenę. Wszelkie odstępstwa od standardu podlegają wycenie indywidualnej.
 

Więcej tkanin znajdziesz tutaj:Wybierz tkaninę, napisz e-mail otrzymasz wycenę.


Na życzenie wysyłamy do 7 darmowych próbek tkanin, oraz do 5 próbek wybarwień.


Jeśli nie wiesz jak złożyć zamówienie? Masz do nas pytanie? 

Napisz na nasz adres e-mail:

    biuro@blackcatdesign.com.pl

Otrzymasz od nas wycenę, a wszelkie niejasności wyjaśnimy przed akceptacją zamówienia.


Kod: SV  Luigi 0252O

Producent: Black Cat Design
Opcje produktu
Cena:900,00 PLN