loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Zestaw - modułowy Paola
średnia: 0.0  ocen: 0
biuro@blackcatdesign.com.pl
Cena:10423,27 PLN

Realizacja zamówienia: 47 dni roboczych

Model: KTP Paola E1+P2+D+N+F1+2*Glass puff 48+zagł_X

Gwarancja: 24 miesięcy

biuro@blackcatdesign.com.pl
biuro@blackcatdesign.com.pl
biuro@blackcatdesign.com.pl
biuro@blackcatdesign.com.pl
biuro@blackcatdesign.com.pl
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Wymiary E1+P2+D+N+F1:

szerokość 269 x 224 cm
głębokość 88 cm 
wysokość siedziska 48 cm


Wymiary Glass Puff:

szerokość  48 cm
wysokość  48 cm
głębokość  48 cm


Przy obecnej dostępności do mebli wszelakiego rodzaju czasem ciężko się na coś zdecydować. Zwłaszcza, jeśli nie lubisz monotonności i szybko nudzi Cię dana aranżacja. Lubisz czasem coś przemeblować, odnowić, zmienić kolor- nie koniecznie ścian?


Centralnym punktem Twojego salonu może być nasza propozycja modułowego zestawienia z Linii Paola. Narożnik w kształcie litery "U" sprytnie połączony systemem zaczepów, złożony jest z kilku brył różnych rozmiarów i kształtów, przy budowie podobnych zestawień możesz wybierać z pomiędzy sześciu boków, trzech rodzajów nóg w różnych wybarwieniach oraz kilkunastu brył w różnych wzorach i wymiarach. 


Kolekcja Paola jest idealna dla ludzi lubiących zmiany. Jeśli dobrze przemyślisz i dostosujesz moduły dobierając odpowiednią ilość nóg i odpowiednie zestawienia łatwo będziesz móc zmieniać ustawienie modułów- skontaktuj się z nami doradzimy jak zbudować najlepsze zestawienie.


Cała kolekcja Paola wykonana jest na ramie z drewna sosnowego ze sprężynami falistymi w siedzisku. Wypełnienie to wysokogatunkowa pianka wysokoelastyczna. Każdy z modułów standardowo połączono systemem łączników, poszczególne elementy łatwo można rozłączyć. Jeśli zamierzasz w przyszłości rozkładać dany mebel prosimy o kontakt, ponieważ musimy dobrać odpowiednią ilość nóg i rodzajów połączeń, aby sprostać Twoim wymaganiom. 

 
Na życzenie wysyłamy do 7 darmowych próbek tkanin.

 


Służymy pomocą prosimy o kontakt.

 

biuro@blackcatdesign.com.pl
Kod: TP Paola E1+P2+D+N+F1+Glass puff 48+zagł_X

Producent: Black Cat Design

 

 

Opcje produktu
Cena:10423,27 PLN