loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Fotel w stylu francuskim King Loui
średnia: 0.0  ocen: 0
biuro@blackcatdesign.com.pl
Cena:2280,00 PLN

Realizacja zamówienia: 55 dni roboczych

Model: SN Fotel King Loui

Gwarancja: 24 miesięcy

  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Wymiary fotela:

wysokość całkowita 95 cm
szerokość całkowita 86 cm
głębokość całkowita 94 cm


Urządzając przestrzeń wokół siebie zwracaj uwagę na charakter domowników i swój własny, jak wśród ludzi tak i wśród mebli znajdziesz indywidualności, z których jedne Cię zachwycają a inne wręcz drażnią. Jednakże wybierając przyjaciół nie oceniasz ich po kolorze włosów, dlatego też kupując mebel również przyjrzyj mu się dokładnie po to, aby odnaleźć jego własny indywidualny charakter.


Dokładnie tak jest z naszym KING LOUI. Królewska wygoda zamknięta w szarej tkaninie, bez większych ozdób spokojny, dostojny towarzysz dla rozmyślań Pana lub Pani domu. 


Oparcie niezbyt wysokie delikatnie zaokrąglone, wąskie boki wywijane na zewnątrz, poducha lędźwiowa dla zwiększenia wygody wypoczywania.


Nogi drewniane z tyłu proste, z przodu toczone z kółeczkami, które pełnią nie tylko dekoracyjną funkcję, dzięki nim łatwiej przesuniesz fotel, kiedy będziesz tego potrzebować. 


Wypełnienie to pierze, pianka poliuretanowa, podparte sprężynami bonelowymi. 


Polecamy zapoznać się z ofertą sof MEZZO, gdzie znajdziesz podobne w formie sofy i sofy BUE, dzięki czemu będziesz mógł stworzyć zestaw niepowtarzalny.

 


Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :)biuro@blackcatdesign.com.plKod: SN Fotel King Loui 

Producent: Black Cat Design

 

Opcje produktu
Cena:2280,00 PLN