loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Stylowy przedpokój – konsole znów modne

Szukasz sposobu na aranżację domowej przestrzeni? Nudzą Cię proste, choć pojemne szafy i komody? Szukasz czegoś oryginalnego, estetycznie interesującego i przyciągającego wzrok? Warto byś zainteresował się w takim razie meblem, który swój debiut w przestrzeni domu miał w okresie baroku. Właśnie wówczas konsole pojawiły się we francuskich domach. Bogato zdobione złote nogi podtrzymywały proste drewniane lub marmurowe blaty. Dziś być może niechętnie umieściłbyś marmurową konsolę w swoim salonie, ale nowoczesny mebel, który nie tylko zaskakuje elegancją, ale jest również użyteczny?

Konsole, podobnie zresztą jak i skrzynie, coraz częściej pojawiają się w domowych wnętrzach. Nawiązując do minionych czasów, grają stylem i fantazją, przykuwają wzrok i są wielofunkcyjne. Konsole dostępne w ofercie sklepu Black Cat Design to meble, które mogą pełnić na przykład funkcje stolika lub zawierać dodatkowe szuflady czy kosze wiklinowe, w których umieścić można czasopisma, klucze, otrzymane listy... Mogą być mniej lub bardziej nowoczesne, a dla lubiących styl retro przygotowaliśmy konsole w stylu vintage.

Świetnie sprawdzają się przede wszystkim w korytarzach oraz w przedpokojach. Tam znajdują najwięcej zastosowań. Wbiegając lub wybiegając z pośpiechem z domu, zastanawiamy się, gdzie rzucić otrzymaną pocztę, gdzie położyć szybko klucze. Konsola przy drzwiach wejściowych nie musi być tylko elementem dekoracyjnym z wazonem pełnym kwiatów lub fikuśną lampą. Konsole to jak najbardziej użyteczne meble. Na szczęście znów są w modzie. Klasyczna biel, styl prowansalski, drewniana konsola w stylu vintage, a może styl cottage z dębowym blatem? Wybór należy do Ciebie i musi zostać podjęty w zgodzie z Twoimi potrzebami, gustem oraz fantazją. My pomagamy podjąć najlepszą decyzję, prezentując meble wykonane z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o interesujący design. Proponujemy zatem zapoznanie się z ofertą sklepu Black Cat Design oraz wybór własnej konsoli, która urozmaici przestrzeń, wzbudzi zainteresowanie i posłuży przez lata.


Data dodania: 2017-02-08 10:12:15