loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Stwórz własną czytelnię w domu

Nie znasz przyjemniejszego sposobu na odpoczynek ponad wygodne ułożenie się w ulubionym fotelu oraz zatopienie się w lekturze? Długie, jesienne i zimowe wieczory uwielbiasz spędzać z kubkiem mocnej herbaty lub gorącego kakao i wciągającym kryminałem lub ponadczasową rozprawą filozoficzną? Ponieważ doskonale rozumiemy potrzeby miłośników literatury, w sklepie Black Cat Design przygotowaliśmy ofertę funkcjonalnych i estetycznie interesujących mebli do urządzenia własnej czytelni w domowym wnętrzu.

Dla odwiedzających nasz sklep stworzyliśmy bogatą galerię zdjęć wraz ze szczegółowymi opisami produktów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży biblioteczek oraz foteli z wysokim oparciem, które będą idealnym uzupełnieniem domowej czytelni. W zależności od Państwa potrzeb zaprojektowaliśmy ofertę białych biblioteczek w stylu minimalizmu skandynawskiego. Dla pomieszczeń urządzonych zgodnie ze stylem prowansalskim proponujemy biblioteczki, które funkcjonalnie uzupełnią zaaranżowaną przestrzeń. Wszystkie oferowane meble dostępne są w bogatej kolorystyce, którą mogą Państwo dowolnie skomponować w zależności tak od potrzeb, jak i od wyobraźni. Ważne także, by mieli Państwo pewność, że proponowane biblioteczki przygotowane są na naprawdę wiele: na swoich półkach dźwigać mogą najcięższą literaturę polską i obcą, klasykę, encyklopedię, słowniki, prozę i poezję.

Przytulna czytelnia to takie miejsce, które oferuje wygodne siedzisko: fotel. Mniej lub bardziej fantazyjny, w odważnym kolorze lub stonowany, klasyczny, z wysokim oparciem, a może w stylu angielskim cottage? Bez względu na to, jakie są Państwa preferencje co do wielkości, kolorystyki i stylu fotela, najważniejsze są dwie rzeczy: jakość wykonania oraz wygoda użytkowania. W tych dwóch kwestiach Black Cat Design może zagwarantować zadowolenie klienta.

Wystarczy zatem podjąć decyzję o aranżacji przyjemnej domowej czytelni, wejść na stronę sklepu, wybrać zestaw wymarzonych mebli i... Cóż, zagłębić się w wygodnym fotelu i lekturze.


Data dodania: 2017-02-03 09:30:00