loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Jak sprawić, by wnętrze było bardziej przytulne

  Jak sprawić, by nasze pomieszczenia w mieszkaniu odznaczały się przyjazną, ciepłą, przytulną atmosferą? Sekret często tkwi w detalach. Dokonując przemyślanych wyborów w kwestii doboru dodatków, możemy wytworzyć w swoim domu urokliwy nastrój. Mówiąc o dodatkach, mamy na myśli nie tylko zasłony, firany, lampy czy rośliny, ale także meble czy poduszki.

Urokliwy rys: fotele i szezlongi

  Sprawdzonym sposobem na uatrakcyjnienie przestrzeni salonu, pokoju dziennego czy choćby sypialni, jest wybór ciekawego fotela lub szezlonga. W zależności od tego, czy wybierany mebel ma być dodatkiem do obranego przez nas stylu (vintage, glamour, minimalizmu skandynawskiego czy stylu rustykalnego lub jeszcze innego, który zaadaptowaliśmy w przestrzeni domu), czy też ma przełamywać wybrany styl (na przykład nowoczesny rysem retro) lub też stanowić dopełnienie eklektycznej mozaiki stylów, odpowiednio dobrany fotel lub szezlong może zdziałać dużo. Oprócz designu liczy się jednak także użyteczność i komfort użytkowania mebla. To dlatego warto wybierać takie fotele i szezlongi, które oprócz ładnego wyglądu oferują także wygodne siedzisko, a wymiarami odpowiadają nie tylko metrom kwadratowym pokoju, ale i naszym kończynom.

Finezyjne akcenty: poduszki

  Nie tylko meble pełnią funkcje dekoracyjno-użytkowe. Dobry wybór poduch, poduszek, poduszeczek również wpływa na przytulność naszych domowych wnętrz. W naszym sklepie odnaleźć można wiele różnych ich rodzajów:

  • poduszki aksamitne,
  • poduszki pluszowe,
  • poduszki wykonane z lnu,
  • poduszki ze szczypankami.

  W przypadku poduszek, tak jak było to wspomniane przy okazji foteli i szezlongów, liczy się przede wszystkim wygoda. Wykonana z przyjemnego w dotyku materiału poduszka będzie nie tylko finezyjnym akcentem uzupełniającym przytulną przestrzeń pokoju, ale także komfortowym dodatkiem, który umili popołudniową drzemkę lub długi zimowy wieczór z książką w dłoni.

  Fotele, szezlongi, poduszki... Wszystkie wybierane przez nas dodatki zaważą na tym, jak nasi goście, ale i my sami, będziemy czuć się w naszym mieszkaniu. Warto zatem dobrze przemyśleć, co chcemy osiągnąć, wybierając taki, a nie inny mebel czy różnego rodzaju dodatek. Nasza galeria powinna nieco pomóc w odpowiednim wyborze finalnych akcentów.


Data dodania: 2016-12-29 14:31:00