loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Mały i funkcjonalny narożnik

W niewielkich pomieszczeniach dobrze jest precyzyjnie rozplanować każdy kąt, w taki sposób, aby zmieściło się tam jak najwięcej niezbędnych elementów. Jeśli chodzi o aranżację salonu, jednym z takich mebli jest wygodna sofa. Wiele osób decyduje się na niewielkie kanapy z opcją rozkładania do przodu. W ten sposób zyskują dodatkową opcję spania. Warto jednak skorzystać z nieco innego pomysłu i postawić na... narożnik!

1. Oszczędność miejsca

     

Wbrew pozorom, narożnik pozwala zaoszczędzić sporo miejsca – ustawiona w rogu pokoju kanapa zajmuje przecież taką samą przestrzeń. Jak to możliwe? Musimy uwzględnić wolny fragment, który pozostawiamy na swobodne ułożenie nóg. Decydując się na zakup narożnika, niewielki „wolny odcinek” zamieniamy w dodatkowe siedzenie. Ekonomiczne zagospodarowanie przestrzeni gwarantowane.

2. Funkcjonalność


W małych mieszkaniach ciężko o dodatkowy pokój gościnny czy jeszcze jedną sypialnię. Co zrobić, kiedy odwiedzili nas goście, którzy nie planują powrotu do domu tego samego dnia? Możesz bezpiecznie położyć ich na narożniku. Pozornie niewielki, po rozłożeniu okazuje się być doskonałą alternatywą dla klasycznego łóżka.

3. WygodaWygoda to przecież podstawa, prawda? Wyobraź sobie tylko, że po całym dniu pracy wracasz do domu. Zaparzasz ulubioną herbatę, bierzesz do ręki książkę i... wygodnie rozsiadasz się na narożniku. Brzmi jak wizja doskonała? Narożnik może z powodzeniem posłużyć jako komfortowy szezlong.


Jeden mebel i tyle funkcji – nadal zastanawiasz się, czy warto go zakupić?


Data dodania: 2016-09-29 14:47:37