loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Proste i funkcjonalne meble

Jeśli planujesz remont mieszkania lub właśnie urządzasz swój dom i nie wiesz, na jaki styl się zdecydować, najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie wybranie prostych, funkcjonalnych mebli, które świetnie uzupełnią każdą estetykę. Które modele najlepiej wybrać? Oczywiście skandynawskie!

Dlaczego warto decydować się na proste wzory? Poznaj kilka najważniejszych zalet tego typu rozwiązań:

Prosty mebel - kanapa1. Ponadczasowość

Wybierając najmodniejsze wzory tego sezonu musisz liczyć się z tym, że za dwa, a najdalej pięć lat – będą już nieco przestarzałe. Jak mawiała Coco Chanel: Moda przemija, a styl pozostaje na zawsze. Podobnie sprawa wygląda z meblami – prostota to najbardziej ponadczasowe rozwiązanie!

2. Uniwersalność

Jeśli za parę sezonów zdecydujesz się na gruntowny remont mieszkania, a swoje rustykalne wnętrza postanowisz zamienić na nowoczesną, minimalistyczną estetykę – zaoszczędzisz! Na meblach, rzecz jasna, ponieważ będą wyglądały efektownie w każdej stylistyce!


Prosta kanapa3. Funkcjonalność

Jak w tytule – prostota mebli idzie w parze z funkcjonalnością. Modele skandynawskie zazwyczaj tworzone są w taki sposób, aby zawierały jak najmniej dodatkowych elementów. Dzięki temu ich przenoszenie czy przestawianie nie powinno sprawiać większych problemów.


Proste fotele 4. Jakość

Ponieważ – jak wspomniano w poprzednim akapicie – prostych mebli nie wyposaża się w dodatkowe, zbędne elementy, nie istnieje ryzyko, że jakiekolwiek mankamenty zostaną przykryte przez ozdobniki. Wręcz przeciwnie – prostota obnaża wszelkie niedociągnięcia, dlatego tego typu meble muszą charakteryzować się wysoką jakością.

5. Estetyka

Proste meble skandynawskie to nie tylko wysoka jakość, ale też wspaniała estetyka. Nowoczesne linie utrzymuje się zazwyczaj w ciepłych odcieniach. Wśród nich wyróżniono m.in. beż, wrzosy czy heban. Barwy te sprawiają, że wnętrze staje się bardziej przytulne i domowe.


Data dodania: 2016-08-12 10:11:00