loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Stylowe Święta

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej rodzinny czas w roku. Dni spędzane z najbliższymi przy stole, bogato zastawionym smakołykami, melodii kolęd i cudownym zapachu świerku. Chyba każdemu z nas robi się cieplej na sercu, na myśl o świętach Bożego Narodzenia.Najważniejszym punktem tego wspaniałego okresu jest kolacja wigilijna i świąteczny obiad, w następnym dniu. Wtedy to zbieramy się przy stole i cieszymy wspólnym posiłkiem. To ważne, aby odpowiednio zaaranżować jadalnię i przygotować stylową zastawę stołową. Klimatyczna atmosfera to podstawa świątecznego wystroju.

Tych kilka wolnych dni, to również czas na odpoczynek w gronie najbliższych. Warto zadbać o to, by chwile relaksu spędzić wygodnie i komfortowo.


W zimne, grudniowe wieczory, nic nie zastąpi chwil spędzonych wspólnie przy kominku.


Każdy powód jest dobry, aby urozmaicić nasze mieszkanie – czy to w nawiązaniu do Halloween, kiedy oplatamy żyrandole jedwabnymi pajęczynami, czy z okazji Świąt Wielkanocnych, pachnących świeżą trawą i mieniących się wiosennymi kolorami. Boże Narodzenie jest tu jednak okazją szczególną, a estetyka związana z tymi dniami uchodzi za jedną z najpiękniejszych i najbardziej finezyjnych. W tym roku czeka nas aż pięć dni wolnego, mamy więc dużo przestrzeni, aby popuścić wodze fantazji i zrealizować nawet najbardziej śmiałe pomysły aranżacyjne, związane z białymi świętami. Poniżej przedstawiamy kilka stylowych i bardzo interesujących alternatyw dla tradycyjnego bożonarodzeniowego drzewka.źródło: pinterest


Okazuje się, że w roli choinki, wystąpić może każde drzewko, jeśli tylko odpowiednio je
przystroimy (fot.1 i 9). Osoby kreatywne zachęcamy do sprawdzenia swoich sił i narysowania drzewka na ścianie pokrytej farbą tablicową lub namalowania go na dowolnym materiale. Dlaczego nie wykorzystać do tego starych palet? (fot. 6 i 8). Nas szczególnie urzekł pomysł na choinkę, która powstaje małymi krokami, w ciągu kolejnych, grudniowych dni (choinka z liczb na fot. 3).


Black Cat Design życzy swoim klientom zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.


Data dodania: 2014-12-01 15:23:00