loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Hokery znowu w modzie

Większości osób kojarzą się z pubami lub typowo barowymi wnętrzami. Jednak dziś, kiedy zyskały zupełnie nowy design, hokery znowu stały się doskonałym uzupełnieniem kuchennych stołów czy blatów.


Klasyczne hokery z naszej oferty

Hokery w aneksach kuchennych

Jak to się stało, że hokery powróciły do mody? Otóż coraz częściej decydujemy się na łączenie kuchni z salonem, poprzez tworzenie aneksów kuchennych. Aby przestrzeń kuchenna, znalazła odpowiednie – estetyczne wyjście na pokój, wykańczamy ją szerokimi blatami lub stosunkowo wysokimi wyspami. Do takich natomiast, wprost idealnie pasują właśnie hokery.


Wygoda w niewielkich pomieszczeniach

Wysokie meble to także doskonałe rozwiązanie w niewielkich przestrzeniach. Krzesła te zajmują znacznie mniej miejsca, aniżeli standardowe siedziska. Dlaczego? Klucz tkwi bowiem w ułożeniu nóg, które w przypadku hokerów – swobodnie zwisają i znajdują oparcie na szczebelkach. Jeśli decydujemy się na niskie meble i nadal chcemy zadbać o komfort siedzenia, jesteśmy zmuszeni wybrać stoły wyposażone w szersze blaty oraz większe krzesła, które zapewnią podobną wygodę.


Niebanalny designWygodne hokery bez oparcia

Nie sposób także pominąć kwestii designu, bo to właśnie z tego powodu wiele osób decyduje się na zakup hokerów. Otóż w wielu sklepach można znaleźć propozycje wysokich siedzeń, utrzymanych w rustykalnym, prowansalskim stylu. Specjalnie postarzone, nadają wnętrzom niesamowitego charakteru i we wspaniały sposób podkreślają przytulny, swojski klimat.


Data dodania: 2016-04-20 11:35:44