loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Wielkanoc we wnętrzach

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Co zrobić, aby jeszcze bardziej wczuć się w ten wyjątkowy klimat? Black Cat Design przedstawia najlepsze sposoby na wielkanocną aranżację salonu:


Ekologia

Od kilku sezonów, ekologia wiedzie prym w aranżacji wnętrz. Chętnie stawia się na świeże kwiaty, stroiki wykonywane z roślin, a także naturalne tkaniny na stołach. Wybierając trend eko, sięgajmy po dodatki w brązowych i beżowych kolorach, bliskich naturze. Ozdoby stołu możemy stworzyć samemu, wykorzystując gałązki drzew, drobne kwiaty i jajka.


Pastele

Czy znacie odcienie, które bardziej niż pastele, kojarzą się ze Świętami Wielkanocnymi? Pewnie niezwykle trudne byłoby znalezienie takich barw. Właśnie dlatego tak chętnie stawiamy na pastelowe nakrycia stołów, poduszki, pokrycia kanap, ale i zastawy stołowe.Elegancja

Wiele osób jednak stroni od wykorzystywania barw, nawet w świątecznych aranżacjach wnętrz. W takich przypadkach warto postawić na klasyczną biel oraz jej odcienie: beże, kość słoniową i podobne tony. W tych dniach raczej rezygnujmy z ciemnych barw. Dekorując stoły, wybierajmy raczej jaja przepiórcze, bardziej eleganckie i drobne.


Kwiaty

Oprócz kurczaczków i baranków, równie popularnym motywem wykorzystywanym podczas zdobienia wielkanocnych salonów, są kwiaty. Aby nie przytłaczać wnętrz ilością floralu, warto zestawić go z bielą. Na co zatem stawiać? Bieżniki na stół, filiżanki lub talerze (koniecznie jeden element!), pokrycia sof czy dywaniki.


Data dodania: 2016-03-11 10:41:00