loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Włoskie meble na każdą kieszeń

Włoski styl w meblarstwie to moc elegancji, wysokiej jakości materiałów i starannie wykonanych detali. Materiały, na których bazują tamtejsi architekci, to głównie skóra, drewno czy kamień, czyli rozwiązania szlachetne, a przy tym – naturalne. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?


Jakość od początku do końca

Prawdziwe Włochy zaczynają się już przy konstrukcji mebli. Na tapetę weźmy charakterystyczne fotele. Solidny szkielet wykonywany jest z wysokojakościowych materiałów, zdobionych w fantazyjny sposób. Dzięki temu fotele zyskują indywidualny charakter i mogą być dopasowane do gustu użytkownika.

W następnej kolejności wybierana jest tkanina. Zgodnie z tendencjami najbardziej włoskie wybory to materiały szlachetne w kolorach całkowicie ciemnych lub jasnych. Nie sięga się z reguły po barwy krzykliwe, zastępując je królewską purpurą lub burgundem, czernią, brązami i beżami.

Warto także zaznaczyć, że włoskie meble charakteryzuje wysoka jakość wykończeń. W naszej pracowni tapicerskiej wykwalifikowany zespół pracuje nad tym, aby mebel wykonano z dbałością o szczegóły.

Klient ma prawo wyboru tkaniny, wybarwienia oraz elementów wykończeniowych. Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty w zakładce „meble włoskie”. Unikatowe meble tylko od Black Cat Design.


Data dodania: 2016-01-18 10:02:00