loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Sercem z biblioteczką

Dopasuj biblioteczkę do wnętrza

Jeżeli nie są Ci obce nazwiska Larsson, Mankell lub Theorin, z chęcią rozwiązujesz kryminalne zagadki i uważnie śledzisz poczynania najgroźniejszych przestępców, podążaj moim tropem. Otóż wydaje mi się, że najbardziej odpowiednia dla Ciebie będzie biblioteczka w minimalistycznym, skandynawskim stylu. Wszystkie kryminały na jednym regale – czarno na białym. Dosłownie!

Minimalizm? Gdzie tam! Im więcej, tym lepiej. W końcu już samo gromadzenie książek należy do wielkiej przyjemność. Romanse, poezje, fantastyka, horrory – po co ograniczać się do jednego gatunku? Problem w tym, że wypadałoby znaleźć wyjątkowe miejsce dla swojej kolekcji. Mamma mia! Z myślą o zbieraczach, którym trudno rozstać się z ukochanymi książkami, powstały wysokie, prowansalskie biblioteczki z drabiną w zestawie.

„Zbrodnia i kara”, „Zielona mila”, „Mistrz i Małgorzata”, „Nędznicy” czy „Lot nad kukułczym gniazdem”. Jednym słowem – absolutne klasyki. Fani Dostojewskiego, Kinga, Bułhakowa, Hugo i Kesey'a z pewnością będą poszukiwali prostej, tradycyjnej biblioteczki, która pomieści ich najcenniejsze dzieła. Wąski regał stanie się tym samym gablotą, która wspaniale wyeksponuje najcenniejsze zdobycze.

Bez wątpienia, biblioteczka to bardzo wdzięczny mebel. Jej funkcjonalność świetnie uzupełnia się z interesującym charakterem. Warto zatem zadbać o to, by stroną wizualną, wyrażała nas samych.


Data dodania: 2014-10-28 15:45:18