loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Wielofunkcyjny narożnik

Wielofunkcyjny narożnik – praktyczne rozwiązanie w małej przestrzeni

      Wielu z nas mieszka w zabudowie wielorodzinnej – starszych czy nowszych blokach z wielkiej płyty czy nowszych założeniach deweloperskich – w której każdy metr kwadratowy przestrzeni ma kolosalne znaczenie. W takich mieszkaniach często trzeba pójść na pewne kompromisy i postawić na meble, które mogą spełniać kilka funkcji jednocześnie, takie jak sofy czy ławy. Przykładem takiego „kompromisowego” mebla, który sam w sobie może stać się atrakcyjnym elementem wyposażenia naszego pokoju dziennego jest narożnik.

       Narożniki występują w różnych odmianach. Część z nich może zastąpić cały nasz zestaw wypoczynkowy, co nie jest bez znaczenia w mniejszych salonach czy mieszkaniach o niższym metrażu. Niektóre są wyposażone w skrzynię na pościel i można je rozłożyć, zmieniając je tym samym w komfortowe łóżka. Nieco innego rodzaju narożniki nadają się także do urządzenia w kuchni przytulniejszego kącika jadalnego. Narożnik można ustawić tuż przy ścianie, co sprzyja lepszemu zagospodarowaniu dostępnej powierzchni, albo wręcz przeciwnie – uczynić go prawdziwym bohaterem przestrzeni, podporządkowując mu resztę wystroju pomieszczenia.
       Żyjemy w czasach, w których to, jak mieszkamy ma duże znaczenie. Dlatego też narożniki występują w różnych wariantach stylistycznych i kolorystycznych, z szerokim wyborem dostępnej tapicerki i szeregiem rozmaitych funkcji. Dzięki temu łatwo dopasować je do wnętrz w każdym stylu, niezależnie od tego, czy marzy nam się prosty i funkcjonalny wystrój skandynawski, ciepłe wnętrza w stylu śródziemnomorskim czy bardziej wyszukana elegancja w stylu angielskim. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą narożników!Data dodania: 2015-02-24 11:35:00