loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

Najmodniejsze kolory na sezon 2015

                Jakie kolory wnętrz dominować będą w roku 2015? Okazuje się, że w naszych domach będziemy dążyli do uzyskania harmonii i równowagi, dlatego też kolory ścian będą łagodniejsze niż dotychczas i lekko zgaszone. Żywe barwy zastąpione zostaną mniej intensywnymi i jaskrawymi kolorami. Jakimi? Oto odpowiedź. Poznajcie kolory roku 2015!

Niezastąpiona i nieskazitelna biel

     


    Rok 2015 to czas, w którym dominować będą raczej zimne kolory. Najbardziej popularnym wśród nich będzie czysta i perłowa biel, którą łatwo przełamać m.in. kolorowymi dodatkami i meblami. Innym sposobem na jej przełamanie, który często wykorzystywany będzie w tym roku jest wprowadzenie kontrastu na ścianie. Jak tego dokonać? Dobrym rozwiązaniem może okazać się pomalowanie 3 ścian na kolor biały, z kolei na czwartej ścianie użyć można bardziej intensywnego koloru.
       Dla tych którzy nie dążą do uzyskania tak dużego kontrastu dobrym rozwiązaniem może okazać się pomalowanie czwartej ściany na kolor zbliżony do bieli znajdującej się na pozostałych powierzchniach – np. bardzo jasny niebieski.Odcienie szarości i intensywny błękit

          Rok 2015 to rok, w którym na ścianach wielu mieszkań zagości szarość i wszelkie jej odcienie. Popularne będzie także malowanie ścian na kolor niebieski który stopniowo przechodzić będzie w odcienie grafitu i szarości. Również sam błękit, który do tej pory nie cieszył się zbyt dużą popularnością, w tym roku podbije

serca domowników. Pożądany będzie w szczególności
żywy i intensywny niebieski, który przypominać będzie
bezchmurne niebo i doskonale sprawdzi się zarówno w
sypialni i kuchni, jak i w innych pomieszczeniach.


Elegancki odcień marsala

       Kolor marsala to rozwiązanie idealne dla tych, którzy nie czują się najlepiej w spokojnych i jasnych wnętrzach. Jest to połącznie brązu i głębokiej czerwieni, które barwą przypomina kolor bordowy. W roku 2015 zagości on z pewnością w wielu salonach, jednak z uwagi na to, że jest to kolor dość ciemny i intensywny odradzamy stosowania go na wszystkich ścianach w pomieszczeniu. Jedna ściana w kolorze marsala z pewnością wystarczy i ożywi wnętrze.

Oliwka i wszelkie jej odcienie

               2015 to również sezon, w którym modna będzie zieleń oliwki i wszelkie jej odcienie, które do tej pory zostawały praktycznie niezauważone. Teraz delikatny, uspokajający i świeży odcień zieleni zostanie doceniony.


Data dodania: 2015-01-29 16:50:00